gєη¢тαуƒα
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"YENİ BİR SAYFA AÇACAĞIM"

YazarMesaj
GameKnight
Üye
Üye
GameKnight

"YENİ BİR SAYFA AÇACAĞIM" Empty
MesajKonu: "YENİ BİR SAYFA AÇACAĞIM"   "YENİ BİR SAYFA AÇACAĞIM" Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 10:32 pm

Geçen sezon yeni sözleşme görüşmeleri büyük yankı uyandıran Nobre, imza attıktan sonra tam anlamıyla dibe vurdu.
Geçen sezon yeni sözleşme görüşmeleri büyük yankı uyandıran Nobre, imza attıktan sonra tam anlamıyla dibe vurdu. En son geçen sezonun 23. haftasında gol sevinci yaşayan Sambacı, Fanatik'e durum değerlendirmesi yaptı.
Başarısız olduğunu kabul eden yıldız futbolcumuz, “Kötü performansımın sebepleri var. Üst üste yaşadığım sakatlıklar ve yeni sezonda sistem gereği kenarda kaldım. Daha üç maç bile forma giyemedim. Ligde 10. hafta geride kaldı, ama aynı kadroyla üst üste iki maç bile oynayamadık. Bunun sonucu da ortada. Kadrodaki istikrarsızlık beni çok etkiledi. Artık sorunları birer birer aşmaya başladık. Başarısızlığın nedenlerini biliyoruz, önemli olan da budur. Teşhis doğruysa, tedavi sorun olmaz. Ankaragücü maçıyla birlikte tüm olumsuzlukları arkada bırakacağım ve tıpkı takım gibi yeni bir sayfa açacağım” diye konuştu.

"YENİ BİR SAYFA AÇACAĞIM"
1 sayfadaki 1 sayfası